Member area
Registrations - Luxembourg, 20/01/2019, LUX - FLTRI Indoor Aquathlon
List of participants

You can see here under the list of participants by choosing a race or looking for a name.

Race: 
name: 
Page: [1]
74 Entries

Bib numberGroup registrationLast nameNatCityPayé
200FBARCLAY VictoriaGBRLuxembourg
249FBARTHEL EmmaLUXCapellen
262BEFAYT EztebeBELLa Louviere
263BOUCHTI YassinDEUBad Friedrichshall
250FBOUWMEISTER JulianneNLDSchuttrange
217CACCIATORE DiegoFRALongeville-Lès-Metz
9273CACCIATORE PaoloFRALongeville-Lès-Metz
218CECCOTTI GaetanoLUXMertert
219CHAUVEHEID TheotimeBELTilff
201FCHAUVEHEID VioletteBELTilff
289CHEVALIER VictorLUX
264COLLARD AntoineBEL1420
220CONSTANT ManyBELCrisnée
221DE KEULENEER TomBELRhode Saint Genèse
251FDEJON PerrineBELFexhe-Le-Haut-Clocher
222DEVREUX SachaBELVirginal-Samme
142DUTHILLEUL TomFRAMetzervisse Metzervisse
9223DUTHILLEUL TomFRAMetzervisse
202FFERNANDEZ PollyLUXWasserbillig
224FERREIRA GRACA YannPRTMoersdorf
265FOLMER FelixLUXStrassen
252FFÖRSTER LillyDEUStrassen
225GOERGEN TimLUXErpeldange
290GRABER MaxDEU
253FGRASSET ClémenceFRALe Ban Saint Martin
226HENDRIKS NilsLUXBertrange
203FHEYART StellaLUXWasserbillig
266HODGSON SebastienGBREchternach
227HODGSON WilliamGBREchternach
204FHRIC NinaLUXLuxembourg
205TRIATHLON GRAND VILLERUPT 54FHUTTAUX InesFRARedange
229KELLER AxelBELBraine-L'Alleud
230KOMMES PaulLUXLuxembourg
267KRAL LaurentBELWaterloo
231KRIES LeoLUXWasserbillig
232KROMBACH AlexLUXStrassen
206FKROMBACH EvaLUXLuxembourg
207FKUBIK LisaDEUSt. Wendel
254FLEONARD LeniLUXGarnich
255FLORETZ ElisaLUXMamer
234TRIATHLON GRAND VILLERUPT 54MAIRE JeremyFRARedange
208FMALCHAREK FriedaDEUSaarbrücken
235MARSAUD AntoineFRAYutz
268MOLLIERE GildasFRAYutz
269MOOG PaulLUXMunsbach
256FMORGEN MarieDEUStrassen
236MORGEN PaulDEUStrassen
237MUELLER MartenDEUTrposdorf
209FNOLA CatharinaDEUMerzig
210FNOLA PaolaDEU66663
211FNOTHUM JuneLUXHovelange
212FPARENT JeanneFRAMarly
239PETERS JonathanDEUNeunkirchen
257FPIECH LeahLUXCapellen
213FREBECK CirceFRAMontigny Les Metz
214FROBERT ClaraBELLiège
240ROSU ClementBELHotton
276ROSU MartinBELHotton
270SCHAFFRATH MaxDEUBruchhausen
241SCHILTZ CharelLUXConsdorf
258FSCHILTZ ManonLUXConsdorf
275SCHMELZER DavidDEUStrassen
242SEBRIER NoahFRALe Ban St Martin
244SMALLBONE HarryLUXStadtbredimus
245THILL GaëlFRABerg-Sur-Moselle
277FVALETTE PénélopeFRAEntrange
260FVANDENBUSSCHE EmieFRAKonz
215FVANDENBUSSCHE JulieFRAKonz
246VANOLST EmileLUXMamer
247VERSE MaximeBELBraine L'Alleud
272VÖLKER MatsDEUVreden
248VON ROESGEN ColinLUXBertrange
274TRIATHLON GRAND VILLERUPT 54WEBER WeberFRARedange
261FWELTER JohannaDEUStrassen


Electronic Timing

Timing services