Persoonlijke zone
Imprimable
Challenges > EBBT - Belgigue, 01/01-31/12/2008, BEL - EBBT - Classement général
Rapportenlijst > Kids - Classement général après St-Vith
Zoek: Bladzijde: [1]
38 Inputs
 
Klachten worden niet meer geaccepteerd. Resultaten zijn definitief.
PlaatsLicenceNaamLeef.Club#PtsGemeente
1.BEL19980513CARA Rémi10WINDOSE HOUFFALIZE31520HOUFFALIZE
2.BEL19981018ELST Colin10ARDENNES MOUNTAIN BI41437MALMEDY
3.GER19981023KLEFFMANN Felix10TV ROETGEN31345ROETGEN
4.GER19980919BUNN Alexander10TWC MAASLANDSTER Z.L2995ROETGEN
5.BEL19980107BAUDE Arthur10WINDOSE HOUFFALIZE2944BERTRIX
6.BEL19990805KIELICH Timo9CYCLO-BIKE LIMBURG2939ALKEN
7.BEL19990223VRACHTEN Arne9WINDOSE HOUFFALIZE2938GEEL
8.BEL19990703JANSSENS Pieter9SUPER BIKERS ECOLE V2915PUTTE
9.BEL19990403VUYLSTEKE Thibault9LINGIER VERSLUYS2906
10.BEL19980225HOUBBEN Adrien10EIFEL BIKER BÜTGENBA2902MALMEDY
11.BEL19990514VALCKE Owen9AFDELING OOST-VLAAND2898SINAAI
12.BEL19990106DE GRAEVE Brian9AFDELING OOST-VLAAND2883EEKLO
13.GER19990108SOKOLL Janik9TV ROETGEN2871ROETGEN
14.GER19991215REX Laurenz9TV ROETGEN2862ESSEN
15.BEL19981231FHOYAUX Ophélie10ASBL RED BIKERS ECOL2838BASTOGNE
16.BEL19981026CAPELLEN Quentin10CLUB ECOLE VTT PATRI2826THEUX
17.BEL19990225FFRENAY Catherine9WINDOSE HOUFFALIZE2808VAUX-SUR-SÛRE
18.GIRKES Samuel91495LIGNEUVILLE
19.BEL19980527SCIUS Theo10SPORTCLUB VELOCIPEDI1485BONINNE
20.PIRONT Tanguy91479
21.WISSMANN Jannick91475NÖRVENICH
22.BEL19980824PAUWELS Tijl10KONINKLIJKE HOBOKEN1468MEER
23.BEL19980517DRIESEN Jarne10DE MOLENSPRINTERS PU1463POEDERLEE
24.BEL19980701VAN DEN EYNDE Cedric10DE MOLENSPRINTERS PU1459POEDERLEE
25.BEL19980707PONDANT Mathis10ASBL RED BIKERS ECOL1451BASTOGNE
26.CREMER Jan101434SCHLEIDEN
27.GER19981017QUEINS Yannik10TV ROETGEN1431STOLBERG
27.BEL19981119ULENS Lennert101431
29.BEL19980826MARTIN Steve10CLUB ECOLE VTT PATRI1428AYWAILLE
30.BEL19980105PAUQUET Timo10RADSPORTKLUB - EUPEN1422EUPEN
31.BEL19980412FHALMES Selina10EIFEL BIKER BÜTGENBA1416ELSENBORN
31.FSTRUMF Lize101416
33.PIFAS Dimitri9VC LA CALAMINE1410
34.BEL19991108FDETILLEUX Emeline9SUPER BIKERS ECOLE V1407VILLERS-DEUX-EGLISES
35.JONES Noe91404
36.LUX19990814GOERGEN Christophe9ASBL RED BIKERS ECOL1398MUSSY-LA-VILLE
37.HABETS Johannes91396
38.COUVREUR Thimothée91394
DNF: abandon; DSQ: disqualifié; Vitesse en km/h
Bladzijde: [1]