Persoonlijke zone
Imprimable
Challenges > VOR - Euregio, 01/01-31/12/2008, BEL - VOR MTB Cup - classement général
Rapportenlijst > Général Kids - Classement général après Einruhr
Zoek: Bladzijde: [1]
47 Inputs
 
Klachten worden niet meer geaccepteerd. Resultaten zijn definitief.
PlaatsLicenceNaamLeef.Club#PtsGemeente
1.GER19990108SOKOLL Janik9TV ROETGEN71346ROETGEN
2.GER19981023KLEFFMANN Felix10TV ROETGEN71318ROETGEN
3.CREMER Jan1061312SCHLEIDEN
4.GER19981017QUEINS Yannik10TV ROETGEN61288STOLBERG
5.BEL19980412FHALMES Selina10EIFEL BIKER BÜTGENBA71284ELSENBORN
6.GER19980919BUNN Alexander10TWC MAASLANDSTER Z.L51230ROETGEN
7.BEL19980513CARA Rémi10WINDOSE HOUFFALIZE41000HOUFFALIZE
8.GER19991215REX Laurenz9TV ROETGEN4906ESSEN
9.BEL19980225HOUBBEN Adrien10EIFEL BIKER BÜTGENBA4902MALMEDY
10.BEL19980105PAUQUET Timo10RADSPORTKLUB - EUPEN4869EUPEN
11.BEL19981026CAPELLEN Quentin10CLUB ECOLE VTT PATRI5855THEUX
12.PIFAS Dimitri9VC LA CALAMINE4847
13.BEL19990223VRACHTEN Arne9WINDOSE HOUFFALIZE3679GEEL
14.BEL19990106DE GRAEVE Brian9AFDELING OOST-VLAAND3650EEKLO
15.BEL19981018ELST Colin10ARDENNES MOUNTAIN BI3647MALMEDY
16.FVAN HOLDERBEKE Julie9EIFEL BIKER3646ELSENBORN
17.QUASSOSWSKI Johannes93629
18.DEU19990128FREICHLING Nafisa93629
19.ROMBOUTS Seppe102472WUUSTWEZEL
20.BEL19980107BAUDE Arthur10WINDOSE HOUFFALIZE2466BERTRIX
21.BEL19990703JANSSENS Pieter9SUPER BIKERS ECOLE V2458PUTTE
22.BEL19990805KIELICH Timo9CYCLO-BIKE LIMBURG2446ALKEN
23.BEL19980517DRIESEN Jarne10DE MOLENSPRINTERS PU2442POEDERLEE
24.BEL19980701VAN DEN EYNDE Cedric10DE MOLENSPRINTERS PU2437POEDERLEE
25.PRINZ Niklas92436
26.BEL19990403VUYLSTEKE Thibault9LINGIER VERSLUYS2435
27.BEL19980707PONDANT Mathis10ASBL RED BIKERS ECOL2430BASTOGNE
28.LUX19990814GOERGEN Christophe9ASBL RED BIKERS ECOL2412MUSSY-LA-VILLE
29.LEFEBVRE Thomas102410
30.BEL19981231FHOYAUX Ophélie10ASBL RED BIKERS ECOL2407BASTOGNE
31.BEL19990225FFRENAY Catherine9WINDOSE HOUFFALIZE2405VAUX-SUR-SÛRE
32.VAN DE VOORDE Lennert101222
33.CUNOW Valentin101218
34.FDILISSEN Hannelore91217
34.FORTMANNS Nina9JJ ZWEIRADSPORT1217
36.PETERS Yannik101216
37.PAULS Maurice10MTB EINRUHR1215
38.MORITZ Petter9TV ROETGEN1214
39.BEL19980813ANDRIES Joachim10AFDELING OOST-VLAAND1213DENDERMONDE
40.PLUM Bastian91212
41.BEL19980628FREICHLING Pauline10ASBL RED BIKERS ECOL1210BASTOGNE
42.FSCHOENEN Maria91209BLANKENHEIM
43.HUEPGEN Marvin91208
44.BAERT Arno101207
45.WISSMANN Jannick91205NÖRVENICH
46.BEL19981028SERVATY Pierre10EIFEL BIKER BÜTGENBA1197BÜTGENBACH
47.FLECLERC Lindsay9120KELMIS
DNF: abandon; DSQ: disqualifié; Vitesse en km/h
Bladzijde: [1]