Persoonlijke zone
Imprimable
Challenges > VOR - Malmedy, 10/07/2004, BEL - Euregio MTB Cup #3 - Kids #3
Rapportenlijst > VOR - 15.4km - Classement scratch
Zoek: Bladzijde: [1]
84 Inputs
 
Klachten worden niet meer geaccepteerd. Resultaten zijn definitief.
Categorie
PosNrNaamLeef.IOCClub#TijdGem.PlaatsNaamPtsGemeente
1.40DELFOSSE Gerrit28BELVELO CLUB BLANC254:16 17.031ELI250Veltem-Beisem
2.20DIDELOT Stephane22BELCORRATEC254:34 16.931ESP240Stavelot
3.83VAN DE VEN Johan29NLD256:11 16.452ELI232den dungen
4.45DENIS Yves30BELHELIOS256:19 16.411MA1226Pepinster
5.44PIRONT Francois34BELDISTRICAR-DECOR257:48 15.992MA1222Stavelot
6.37VOLDERS Margino27BEL258:31 15.793ELI220Ham
7.92HUYNEN Ronny31NLDFP-BIKE21:01:36 15.003MA1219Eijsden
8.78BLAISE Alain38BELDISTRICAR-DECOR21:02:03 14.894MA1218Malmedy
9.65VOLK David18DEUFIREBIKE21:02:10 14.871JUN217Huertgenwald
10.22ESSER Dirk33DEUTHULE BIKING21:02:52 14.705MA1216Herzogenrath
11.67HAYEN David25BELSPORTBIKERS21:03:19 14.604ELI215Liedekerke
12.11VANHERCK Geert33BEL21:03:59 14.446MA1214Houthalen-Helchteren
13.6GRAEF Ralf32DEUTOYOTA21:04:02 14.437MA1213Dueren
14.9DEMEESTER Henk28BEL21:04:04 14.425ELI212Anzegem
15.36MAES Jo40BELGRONTMIJCYCLING21:04:48 14.261MA2211Herzele
16.8JANSSENS Michael22BEL21:05:04 14.202ESP210Ranst
17.48CRUTZE Jean-Louis54BELAMB THEUX21:05:50 14.041MA3209Malmedy
18.35DRIESMANS Dimitri27BELVELO CLUB BLANC21:06:18 13.946ELI208Linden
19.51BACKES Alain30BELRSV21:06:19 13.938MA1207Saint-Vith
20.62LEFEBVRE Samuel29BEL21:06:50 13.837ELI206Thimister
21.38MOBIUS Jurgen27BEL21:07:03 13.788ELI205Genk
22.29FEYAERTS Bart33BEL21:07:39 13.669MA1204Haacht
23.12SMEDTS Peter28BEL21:07:47 13.639ELI203Bornem
24.1HUPPERETZ Simon15BELEIFELBIKER21:07:50 13.621JUG202Malmedy
25.66MERTENS Raphael16DEUBSV PROFIL21:07:56 13.602JUG201Nideggen
26.70POTZEL Rene35DEUIBC DIMB RACING21:08:26 13.5010MA1200Eschweiler
27.15STERCKX Sven24BELWIELER CENTRYM21:09:20 13.3310ELI199Moerbeke-Waas
28.31GOMMANS Mark19BELWC WIEDEN LIMBU21:09:56 13.213ESP198
29.102MEYER Patrick39BELEIFELBIKER21:10:22 13.1311MA1197Recht
30.4JOLY Julien19BELVELO CLUB BLANC21:10:43 13.074ESP196Mons
31.99PEIFFER Kurt35BELRSV21:10:56 13.0312MA1195Sankt Vith
32.28SCHANK Armin18BELEIFELBIKER21:10:56 13.032JUN194Amel
33.24LEJEUNE Olivier29BELRSV21:11:23 12.9511ELI193Saint-Vith
34.13MEIJENHUIS? Xxx21NLD21:11:31 12.925ESP192Zoetemer
35.58ROGIERS Wouter28BELMTB RUDI21:11:40 12.9012ELI191Ruddervoorde
36.39CLERIX Kurt26BELHOME21:12:01 12.8313ELI190As
37.18WALRAET Wouter18BEL21:12:26 12.763JUN189Wortegem-Petegem
38.59BECKERS Romain36BELPRATTDREIVERS21:12:30 12.7513MA1188Lontzen
39.57KLINKHAMMER Hans45DEUSCHMIKO SPORT21:12:45 12.702MA2187Mechernich
40.96VAN PEER Joris27BELDECATHLON21:12:54 12.6814ELI186Londerzeel
41.56THOMAS Ink?26DEU21:13:29 12.5815ELI185Kreuzau
42.23HILGERS Michael20BELCORRATEC21:13:39 12.556ESP184Schönberg
43.64MOMMERENCY Kevin19BELTOF21:13:40 12.547ESP183Torhout
44.2WANGEN Fabrice15BELEIFELBIKER21:14:03 12.483JUG182Burg-Reuland
45.77WOLKENER Marc39BELRSK EUPEN21:15:10 12.3014MA1181Kettenis
46.55SCHULLER Heinz54DEUBSV PROFIL21:15:19 12.272MA3180Elsdorf
47.30SCHREUER Julien18BELRSK EUPEN21:15:22 12.264JUN179Eupen
48.88CORNELIS KrisBELTEAM POWERFOOD21:16:06 12.143MA3178Liedekerke
49.26SCHLABERTZ Stephane16BELRSV21:16:09 12.134JUG177Sankt Vith
50.61KESSLER Ludwig52BELEIFELBIKER21:16:26 12.094MA3176Butgenbach
51.103LIEBER Simon15BELAMB THEUX21:18:57 11.705JUG175Malmedy
52.54LOGEN Helmut53DEUEINRUHR21:19:35 11.615MA3174Einruhr
53.7KOULI Maher18DEUEIFELGOLD SCHLE21:20:03 11.545JUN173Gemund
54.33KREUTZER Johannes45DEUBIKE CREWDUEREN21:20:29 11.483MA2172Dueren
55.53SCHUMACHER Leon17DEUEINRUHR21:20:52 11.436JUN171Simmerath
56.68GYO Rene35DEU21:22:00 11.2715MA1170Aachen
57.5ROZEIN Jurgen40BELEIFELBIKER21:22:48 11.164MA2169Butgenbach
58.94LIVIAU David30BELON2WHEELS21:24:11 10.9816MA1168Oudenaarde
59.16VANHERF Ludovic51BEL21:24:22 10.956MA3167Mopertingen
60.93DE SMET Johnny38BELSPORTBIKERS21:24:43 10.9117MA1166Welle
61.52SCHUMACHER Albrecht44DEUEINRUHR21:25:08 10.865MA2165Simmerath
62.19SPELEERS Pieter20BELFUNNY BIKERS21:26:24 10.698ESP164Anzegem
63.50JUSTEN Hubert50BELRSV21:26:31 10.687MA3163Saint-Vith
64.43BUCKER Andreas15DEUBSV PROFIL21:27:54 10.516JUG162Vossenack
65.17BIEFER Patrick15BELRSV21:27:58 10.507JUG161Sankt Vith
66.25BRANTZ Wilfried43BELEIFELBIKER21:28:37 10.436MA2160Amel
67.49MAGDZIAK Klaus50DEUTHW/QUANTEC21:34:04 9.828MA3159Mechernich
68.10PETROONS Kenny21BEL21:34:05 9.829ESP158Dworp
69.69SCHAUSS Johnny38BELEIFELBIKER21:36:54 9.5418MA1157Butgenbach
70.81SCHUETZ Max15BELRSV21:37:04 9.528JUG156Saint-Vith
71.82FEIJAERTS Guido48BELDEMERSPURTERS21:40:17 9.227MA2155Kampenhout
72.95LIVIAU Sam22BEL154:29 8.4810ESP154Kluisbergen
73.98FSCHUETT Daniella16DEUEINRUHR155:20 8.351DA1153Simmerath
74.97SCHUETT Bernd44DEUEINRUHR156:26 8.198MA2152Simmerath
75.27VAN DEN EYNDE Lodwyk61BEL157:31 8.039MA3151Nieuwenrode
76.63WILDEN Martin15DEUTV ROETGEN11:10:03 6.609JUG150Roetgen
DNF42BUCKER Thomas16DEUBSV PROFIL0JUG0huntgenwald
DNF32DIELEMAN Joel21BELMORGAN BLUE CT0ESP0
DNF34GULDEMONT Kurt35BELMTB POWERFOODS0MA10Affligem
DNF101MARICHAL Kevin14BEL0JUG0Malmedy
DNF3MARTIN Arnaud23BELVELO CLUB BLANC0ELI0Ixelles
DNF21POTARGENT Pierrot47DEU0MA20
DNF41FVAN HOECKE Veerle20BEL0DA20Essen
DNF14VANDERGREF'T Sebastian22BEL0ESP0
DNF: abandon; DSQ: disqualifié; Vitesse en km/h
Bladzijde: [1]