Persoonlijke zone
Imprimable
Challenges > VOR - Butgenbach, 17-18/08/2002, BEL - Euregio MTB Cup #3 - Kids #3
Rapportenlijst > Minimes - Classement scratch
Zoek: Bladzijde: [1]
31 Inputs
 
Klachten worden niet meer geaccepteerd. Resultaten zijn definitief.
Categorie
PosNrNaamLeef.IOCClub#TijdPlaatsNaamPtsGemeente
1.104SEVERIN Dimitry11BEL?618:331MIJ250Amay
2.110AMANN Marvin11DEUTV ROETGEN620:172MIJ240Roetgen
3.112AMANN Cedric10DEUTV ROETGEN620:323MIJ232Roetgen
4.134134 10BEL620:474MIJ226
5.109FHUPPERETZ Elisabeth11BEL620:561MIM222Malmedy
6.118WEGENKA Janik10DEUEIFELBIKER620:585MIJ220Kaltherherberg
7.124BATS Oier?9BELDELVORA620:596MIJ219Betekom
8.107MICHELS Henrik10DEURSC PRUM621:067MIJ218muerlenbach
9.113CREMER Christoph9DEUTV ROETGEN621:198MIJ217Roetgen
10.131SCHMIDT Christian11BEL621:209MIJ216Elsenborn
11.115WEISHAUPT David10DEUTV ROETGEN621:2110MIJ215Roetgen
12.129HENNES Philippe11BELGS AMEL621:4711MIJ214Amblève
13.105HUPPERETZ Joshua8DEURSC MOERS622:0012MIJ213Moers
14.132SCHANK Dimitri11BELEIFELBIKER622:2913MIJ212Amblève
15.125LENZ Yannick9BELEIFELBIKER518:4414MIJ211Bullange
16.123SCHUETT Thomas9DEUEINRUHR518:5915MIJ210Simmerath
17.111COSLER Marco11DEUTV ROETGEN519:1016MIJ209roetgen
18.120PALM Marvin10BELEIFELBIKER519:1617MIJ208Butgenbach
19.108MICHELS Thomas7DEURSC PRUM519:4718MIJ207muerlenbach
20.117MARAITE Thomas9BELEIFELBIKER519:5819MIJ206Amblève
21.106BRUELS Aaron8BELSC BÜTGENBACH520:0220MIJ205Butgenbach
22.128FJASPART Larisa9BEL520:302MIM204Malmedy
23.126NIESSEN Michael9BEL522:1521MIJ203Butgenbach
24.133NR133 10BEL522:2522MIJ202
25.121FFRANZEN Verena10BELEIFELBIKER522:283MIM201Butgenbach
26.130VANDENBORRE Michiel7BELDECOSPAN418:4223MIJ200Wevelgem
27.122FVENHAUS Maike9DEUEINRUHR419:224MIM199Simmerath
28.114FWEISHAUPT Hannah8DEUTV ROETGEN419:265MIM198Roetgen
29.127NIESSEN Markus6BEL419:2924MIJ197Butgenbach
30.116FMARAITE Tamara6BELEIFELBIKER419:326MIM196Amblève
31.119WEGENKA Henri6DEUEIFELBIKER420:5925MIJ195monschau
DNF: abandon; DSQ: disqualifié; Vitesse en km/h
Bladzijde: [1]