Persoonlijke zone
Imprimable
Challenges > VOR - Euregio, 01/01-31/12/2004, - - Euregio MTB Cup - Classement Général
Rapportenlijst > Aspirants - Classement général
Zoek: Bladzijde: [1]
56 Inputs
 
Klachten worden niet meer geaccepteerd. Resultaten zijn definitief.
PlaatsNaamLeef.IOCClub#ScrPtsGemeente
1.VANDERSCHAEGHE Jerome14BELAMB THEUX711708Stavelot
2.LENZ Kevin14BELEIFELBIKER721601Büllingen
3.PEIFFER Tony14BELRSV731588Saint-Vith
4.AMANN Marvin13DEUTV ROETGEN741543Roetgen
5.RITZEN Raphael12BELVELO-CLUB LA CALAMINE751518Plombières
6.AMANN Cedric12DEUTV ROETGEN761512Roetgen
7.BERTLING Markus14DEUTV ROETGEN771508Monschau
8.ALT Rene13DEUEIFELBIKER781462Monschau
9.WEGENKA Janik12DEUEIFELBIKER791440Kaltherherberg
10.MIESSEN Andreas12DEUEIFELBIKER6111313Monschau
11.MARQUARDT Bjorn14DEUTV ROETGEN6121305Roetgen
12.JOHANNS Sascha13BEL6131270Burg-Reuland
13.WEISHAUPT David12DEUTV ROETGEN5141040Roetgen
14.GEIBEN Ralph13LUXRSV5151025Weiswampach
15.HERMANNS Phillip12DEUTV ROETGEN416835Roetgen
16.MEYNAERTS Kenny14BELMTB RUDI318670Aarschot
17.MERTENS Julian13DEUTV ROETGEN319639Roetgen
18.ADOLF Viktor13DEUTV ROETGEN320632Roetgen
19.THISSEN Djamil13DEUTV ROETGEN321632
20.KOCH Marius12DEUTV ROETGEN322617Roetgen
21.DEFAUW Matthias14BELMOUTAINFREAKS224480Drongen
22.DE BACKER Jonas14BELTHOMPSON225472Vilvoorde
23.GILSON Robin14BELVTT SURISTER226472Jalhay
24.SCHREINER Malte12DEU227440stolberg
25.GANGOLF Yannick14BELRSV229425Lommersweiler
26.ROSEN Renaud14BELGLOUMS230422
27.HACKENBROICH Marvin14DEU231415simmerath
28.MARECHAL Florent12BELDISTRICAR-DECORAMA232403Malmedy
29.COUNET Tristan12BEL233401Stembert
30.DETAILLE Marc12BELAMB THEUX234395Spa
31.BODEN Stef14BELHOBOKE WAC135250Kalmthout
32.PORTERS Jannik14BELTREK USA136240Tessenderlo
33.DECHESNE Julien13BEL137226Lambermont
34.BLOEMMEN Jesse14BELDOK GEEL138220Herselt
34.MEURISSE Francois13BEL138220Nandrin
36.LUYTEN Jeff12BELMTB KBWB140216Westerlo
37.DE MOOR Stijn14BEL141215Lede
37.MOERIS Frederic13DEU141215Monscau
39.VERBIST Sébastien13BELAMB THEUX143214Grand-Rechain
40.NIESSEN Philippe14BEL144213Eupen
40.PFEIFFER David14BEL144213
42.SCHEIDT Jakob14DEU146210Simmerath
43.PATRON Stefan13BELRSK EUPEN147209
44.LEHVER Christoph12DEU148207schleiden
44.MOCTIS Frederic13DEU148207monschau
44.PALM Marvin12BELEIFELBIKER148207Butgenbach
47.VONDERHECKEN Carlos13BELRSK EUPEN151206Raeren
48.GUNS Mathias13BELDOLMAR TEAM152204Malmedy
48.KNOBLOCH Jens14DEU152204simmerath
50.NILS Balduin13DEUDUERENER BIKE154203rommelsheim
51.VENHAUS Rene14DEUEINRUHR155201Simmerath
52.BEBRONNE Arnaud13BEL156199Baelen
52.JOGSCHIES Fabian13DEU156199simmerath
54.DEFAUWES Quentin12BEL158198Verviers
55.KAISER Yves14BEL161196Lontzen
56.HERMANS Stef13BEL162195Essen
DNF: abandon; DSQ: disqualifié; Vitesse en km/h
Bladzijde: [1]