Persoonlijke zone
Imprimable
Challenges > VOR - Euregio, 01/01-31/12/2004, - - Euregio MTB Cup - Classement Général
Rapportenlijst > Aspirants - Classement général
Zoek: Bladzijde: [1]
62 Inputs
 
Klachten worden niet meer geaccepteerd. Resultaten zijn definitief.
Categorie
PosNaamLeef.IOCClub#PlaatsNaamPtsGemeente
1.VANDERSCHAEGHE Jerome14BELAMB THEUX71ASP J1708Stavelot
2.LENZ Kevin14BELEIFELBIKER72ASP J1601Büllingen
3.PEIFFER Tony14BELRSV73ASP J1588Saint-Vith
4.AMANN Marvin13DEUTV ROETGEN74ASP J1543Roetgen
5.RITZEN Raphael12BELVELO-CLUB LA CA75ASP J1518Plombières
6.AMANN Cedric12DEUTV ROETGEN76ASP J1512Roetgen
7.BERTLING Markus14DEUTV ROETGEN77ASP J1508Monschau
8.ALT Rene13DEUEIFELBIKER78ASP J1462Monschau
9.WEGENKA Janik12DEUEIFELBIKER79ASP J1440Kaltherherberg
10.FSCHUETT Andreas14DEUEINRUHR71ASP M1439Simmerath
11.MIESSEN Andreas12DEUEIFELBIKER610ASP J1313Monschau
12.MARQUARDT Bjorn14DEUTV ROETGEN611ASP J1305Roetgen
13.JOHANNS Sascha13BEL612ASP J1270Burg-Reuland
14.WEISHAUPT David12DEUTV ROETGEN513ASP J1040Roetgen
15.GEIBEN Ralph13LUXRSV514ASP J1025Weiswampach
16.HERMANNS Phillip12DEUTV ROETGEN415ASP J835Roetgen
17.FMERTES Olimpia-Jessica12BELEIFELBIKER42ASP M802Büllingen
18.MEYNAERTS Kenny14BELMTB RUDI316ASP J670Aarschot
19.MERTENS Julian13DEUTV ROETGEN317ASP J639Roetgen
20.ADOLF Viktor13DEUTV ROETGEN318ASP J632Roetgen
21.THISSEN Djamil13DEUTV ROETGEN319ASP J632
22.KOCH Marius12DEUTV ROETGEN320ASP J617Roetgen
23.FMERTES Olimpia-Jenica12BELEIFELBIKER33ASP M611Bullange
24.DEFAUW Matthias14BELMOUTAINFREAKS221ASP J480Drongen
25.DE BACKER Jonas14BELTHOMPSON222ASP J472Vilvoorde
26.GILSON Robin14BELVTT SURISTER223ASP J472Jalhay
27.SCHREINER Malte12DEU224ASP J440stolberg
28.FMARCHAL Elise12BELBLANCS GILETS24ASP M428Mettet
29.GANGOLF Yannick14BELRSV225ASP J425Lommersweiler
30.ROSEN Renaud14BELGLOUMS226ASP J422
31.HACKENBROICH Marvin14DEU227ASP J415simmerath
32.MARECHAL Florent12BELDISTRICAR-DECOR228ASP J403Malmedy
33.COUNET Tristan12BEL229ASP J401Stembert
34.DETAILLE Marc12BELAMB THEUX230ASP J395Spa
35.BODEN Stef14BELHOBOKE WAC131ASP J250Kalmthout
36.PORTERS Jannik14BELTREK USA132ASP J240Tessenderlo
37.DECHESNE Julien13BEL133ASP J226Lambermont
38.BLOEMMEN Jesse14BELDOK GEEL134ASP J220Herselt
38.MEURISSE Francois13BEL134ASP J220Nandrin
40.LUYTEN Jeff12BELMTB KBWB136ASP J216Westerlo
41.DE MOOR Stijn14BEL137ASP J215Lede
41.MOERIS Frederic13DEU137ASP J215Monscau
43.VERBIST Sébastien13BELAMB THEUX139ASP J214Grand-Rechain
44.NIESSEN Philippe14BEL140ASP J213Eupen
44.PFEIFFER David14BEL140ASP J213
46.SCHEIDT Jakob14DEU142ASP J210Simmerath
47.PATRON Stefan13BELRSK EUPEN143ASP J209
48.LEHVER Christoph12DEU144ASP J207schleiden
48.MOCTIS Frederic13DEU144ASP J207monschau
48.PALM Marvin12BELEIFELBIKER144ASP J207Butgenbach
51.VONDERHECKEN Carlos13BELRSK EUPEN147ASP J206Raeren
52.GUNS Mathias13BELDOLMAR TEAM148ASP J204Malmedy
52.KNOBLOCH Jens14DEU148ASP J204simmerath
54.NILS Balduin13DEUDUERENER BIKE150ASP J203rommelsheim
55.VENHAUS Rene14DEUEINRUHR151ASP J201Simmerath
56.BEBRONNE Arnaud13BEL152ASP J199Baelen
56.JOGSCHIES Fabian13DEU152ASP J199simmerath
58.DEFAUWES Quentin12BEL154ASP J198Verviers
58.FDERVEAUX Steffi12BELMARGAN BLUE15ASP M198Zwevegem
60.BALDUIN Marvin10DEU11MIN J197noervenich
61.KAISER Yves14BEL155ASP J196Lontzen
62.HERMANS Stef13BEL156ASP J195Essen
DNF: abandon; DSQ: disqualifié; Vitesse en km/h
Bladzijde: [1]