Persoonlijke zone
Imprimable
Challenges > VOR - Euregio, 01/01-31/12/2004, - - Euregio MTB Cup - Classement Général
Rapportenlijst > Minimes - Classement général
Zoek: Bladzijde: [1]
89 Inputs
 
Klachten worden niet meer geaccepteerd. Resultaten zijn definitief.
Categorie
PosNrNaamLeef.IOCClub#PlaatsNaamPtsGemeente
1.253SCHUETT Thomas11DEUEINRUHR71MIN J1642Simmerath
2.299LENZ Yannick11BELEIFELBIKER72MIN J1568Bullange
3.272AMANN Laurin9DEUTV ROETGEN73MIN J1538Roetgen
4.256FJASPART Larisa11BEL71MIN M1529Malmedy
5.286MARAITE Thomas11BELEIFELBIKER74MIN J1516Amel
6.275FISCHER Tom10DEUTV ROETGEN75MIN J1510Roetgen
7.274STEPHAN Yannick10DEUTV ROETGEN76MIN J1506Roetgen
8.248ROZEIN Frédéric8BELEIFELBIKER77MIN J1468Butgenbach
9.298MERTES Daniel-Olimpiu11BELEIFELBIKER78MIN J1454Büllingen
10.293WEGENKA Henri8DEUEIFELBIKER79MIN J1432Monschau
11.249NELLES Ronny9BELEIFELBIKER710MIN J1430Butgenbach
12.239FALT Vera10DEUEIFELBIKER72MIN M1430Monschau
13.287FMARAITE Tamara8BELEIFELBIKER73MIN M1423Amel
14.250KOHNEN Kilian7BELRSV711MIN J1403Saint-Vith
15.271BUNN Alexander6DEUTV ROETGEN712MIN J1390Roetgen
16.267SCHLABERTZ Cedric10LUXRSV613MIN J1276Weiswampach
17.273CREMER Christophe11DEUTV ROETGEN514MIN J1232Roetgen
18.255FJASPART Joanne8BEL64MIN M1192Malmedy
19.290FHALMES Nora9BELEIFELBIKER65MIN M1187Butgenbach
20.260NYSSEN Kevin7BELVELO-CLUB LA CA615MIN J1175La Calamine
21.207HORSCH Kristoffer11DEUTV KONZEN416MIN J928Monschau
22.263KAIJSER Mark9BELEIFELBIKER417MIN J863Amblève
23.276KLUBERT Philippe8DEUTV ROETGEN418MIN J791
24.296BATS Didier11BELDELVORA319MIN J720Betekom
25.235KOSEL Maximilian11DEUTV ROETGEN320MIN J657Roetgen
26.242MERTENS Niklas10DEUTV ROETGEN321MIN J646Roetgen
27.212DEBY Quentin7BEL322MIN J622Blégny
28.246SCHMITZ Yves9BEL323MIN J622Hergenrath
29.234KOSEL Dominik9DEUTV ROETGEN324MIN J617
30.251RUHRIG Lion7BELRSV325MIN J611Saint-Vith
31.245COLLET Marvin9BEL326MIN J608Walhorn
32.277FKOCH Miriam8DEUTV ROETGEN36MIN M593
33.204CARA Boris10BELNUTS BIKERS ECO227MIN J472Houffalize
34.238BERCKMANS Jens8BEL228MIN J445Balen
35.200FHERFF Katrin11DEUKTM-TEAM SMETS27MIN M442Huckelhoven
36.261FDE BACKER Lore11BELDEMERSPURTERS28MIN M437Vilvoorde
37.291VAN HERBRUGGEN Yannick11BEL229MIN J434La Calamine
38.265ROSEN Quentin11BEL230MIN J432
39.295BATS Mathieu9BELDELVORA231MIN J430Betekom
40.221TURCHI Luc9LUXVS DOMMELDANGE232MIN J429bissen
41.246HUYNEN Boris11BELHELIOS233MIN J428Stembert
42.202CARA Régis8BELNUTS BIKERS ECO234MIN J424Houffalize
43.250GOHY Florian10BELHELIOS235MIN J422Pepinster
44.285DERVEAUX Niels7BEL236MIN J415Otegem
45.203CARA Remi6BELNUTS BIKERS237MIN J407Houffalize
46.243KIRSCH Michael10BELRSV238MIN J401Saint-Vith
47.237FWEISHAUPT Hannah10DEUTV ROETGEN29MIN M380Roetgen
48.257BEECKMAN Dylan11BEL139MIN J250Lede
48.231LEESCH Chris9LUXVS DOMMELDANGE139MIN J250Blashette
50.237SONNET Joshua11BELSCBUTG141MIN J232Butgenbach
51.244FAYMONVILLE Alain9BEL142MIN J226Butgenbach
52.212HERMANN Joris11BEL143MIN J222Butgenbach
52.246SCHUMACHER Xavier9BELGGB143MIN J222Butgenbach
54.268VOLK Thomas10DEUFC GERMANIA VOS145MIN J219HUERTGENWALD
55.245HOFFMANN Rene11DEU146MIN J218vettweiss
55.214KRAMER Sebastian10BEL146MIN J218Schoenberg
57.249FMUELLER Anna11DEU110MIN M215Einruhr
58.53JANSEN Marvin9BEL148MIN J214Eupen
58.244JANSEN Sven11DEUTV ROETGEN148MIN J214Roetgen
60.234BLOEMMEN Senne10BEL150MIN J213Herselt
60.266HACKENBROICH Collin11DEU150MIN J213simmerath
60.207HOFFMANN Nicolas11BELRSV150MIN J213Saint-Vith
63.245FSCHUMACHER Annick10BELEIFELBIKER111MIN M210Butgenbach
64.241FDERVEAUX 11BEL112MIN M209Zwevegem
64.235VAN STEENWINCKEL Tim9BEL153MIN J209Herselt
64.5VAN TILT Jens11BEL153MIN J209Everberg
67.294COOMANS Kenneth8BEL155MIN J208Diest
67.237STURM Frank8DEUDUATHLON MAUSBA155MIN J208stolberg
67.207FXXX Jenny6BEL113MIN M208Butgenbach
70.258BEECKMAN Arnaud7BEL157MIN J207Lede
70.51PELSING William10BEL157MIN J207Welkenraedt
72.297BERTAGGIA Nico11DEU159MIN J206aachen
72.213BRULS Aaron10BELSCBUTG159MIN J206Butgenbach
74.227DEFAUW Michiel11BELMOUTAINFREAKS161MIN J205Drongen
74.218ROZEIN Matthias7BELEIFELBIKER161MIN J205Butgenbach
74.298FVENHAUS Maike11DEUEINRUHR114MIN M205Simmerath
77.246HOFFMANN Marcel9DEU163MIN J204vettweiss
77.220VERTESSEN Lien11BEL163MIN J204Rillaar
77.208XXX Chris7BEL163MIN J204Butgenbach
80.239FGULDEMONT Cheyenne9BELMTB POWERFOODS115MIN M203Affligem
80.206SCHOMMERS Michael11BELEIFELBIKER166MIN J203Butgenbach
82.210WEINBRENNER Joshua8BEL167MIN J200Saint-Vith
83.52FPELSING Delphine9BEL116MIN M199Welkenraedt
84.36FRENARDY Séverine9BEL117MIN M198Lontzen
85.240JUNG Marius8DEU168MIN J196simmerath
86.236ADAMS Marc9DEU169MIN J194Stolberg
86.289DEDIER Jarno8BEL169MIN J194Sint-Martens-Lierde
88.27CHAUVEHEID Jordan9BEL171MIN J192Malmedy
88.270SPIERTZ Olivier8BEL171MIN J192Welkenraedt
DNF: abandon; DSQ: disqualifié; Vitesse en km/h
Bladzijde: [1]