Persoonlijke zone
Imprimable
Challenges > VOR - Euregio, 01/01-31/12/2006, - - Euregio MTB Cup - Classement Général
Rapportenlijst > Euregio MTB Cup - Classement général par catégories
Zoek: Bladzijde: [1]
68 Inputs
 
Klachten worden niet meer geaccepteerd. Resultaten zijn definitief.
PlaatsTeam naamLeef.IOCClub#PtsGemeente
1.JACQUEMIN Claude42BELVCA CYCLEVASION51162STREE-LEZ-HUY
2.ROSSIGNOL Jean-Luc49BELX-CYCLE TEAM51118TERNAT
3.ZIMMERMANN Norbert44DEUFUJIMTBMASTERS51087NEUSS
4.RUHRIG Jo42BELRADSPORTVEREIN ST VITH51065SAINT-VITH
5.RITZEN Baudouin43BELVELO-CLUB LA CALAMINE ASB51058LA CALAMINE
6.SCHUETT Bernd46DEUEINRUHR51032SIMMERATH
7.JOHANNS Roland45BEL51019BURG-REULAND
8.BONGART Thomas42DEUIBC DIMB RACING4852KALL
9.FONK Kurt46BELCORRATEC5845SAINT-VITH
10.THEWISSEN Jos49NLDFUJIMTBMASTERS4835HULSBERG
11.VYNCKE Eric48BELVARMINT3730LOMMEL
12.VANLANGENAEKER Paul44BELRSSCAN3663STEVOORT
13.NIESSEN Walter48DEUGERMANIA EICHERSCHEI3632SIMMERATH
14.WEGENKA Peter40DEUTVK HBG3622KALTHERHERBERG
15.GEERTS Ronny42BELSCOTT USA CYCLING TEAM2500OUD-TURNHOUT
16.REITZ Guenter40DEUSV ROEDINGEN2444TITZ
17.NIESSEN Klaus49DEUVIKTORIA HUPPENBROICH2435SIMMERATH
18.PATZEL Ralph43BELTV ROETGEN2433RAEREN
19.DHALUIN Rudi42BEL2428HERENTALS
20.DELHAUSSE Patrick41BELAMB THEUX2425BAELEN (LG.)
21.LAGIER Michael40DEUTRI TEAM SCHLEIDEN2424GEMUND
22.SCHUMACHER Albrecht46DEUEINRUHR2416SIMMERATH
23.BRANDENBURG Walter46DEUFEE RADSPORT2414KALTERHERBERG
24.ROSEN Marc46BELGLOUMS2414WAIMES
25.NAUMANN Juergen41DEUTV ROETGEN2412ROETGEN
26.CREMER Wolfgang43DEUTV ROETGEN2411ROETGEN
27.NICHTS Ralf49DEU2409SOLINSEN
28.WOLKENER Marc41DEURADSPORTKLUB - EUPEN2407KETTENIS
29.KOSSE Dirk42DEU2403NIDEGGEN
30.SEWING Holger45DEUS-TEC2260BOCAUM
31.MEERSCHAERT Patrick47BELUNIVEGA1250SINT-GILLIS-WAAS
32.MEYNAERTS Beny41BELMTB RUDI CYCLING TEAM K1240AARSCHOT
33.BILLIG Rainer45DEUTV ROETGEN1232
34.FLIES Danny43BELCHAMIZOSPORTFUL1232LIPPELO
35.PORTERS Ivan43BELTREK LG1232TESSENDERLO
36.HEYMANS Stefaan40BEL1226MUIZEN (MECHELEN)
37.BATS Ronny47BELFOREST BIKERS1226BEGIJNENDIJK
38.GOFFART Bernd40DEUWO SEMMER2223SIMMERATH
39.ZINKE Heinz47BELVAUDE BELGIUM1222MAASMECHELEN
40.BOMANS Willy46BEL1222HOUTHALEN-HELCHTEREN
41.GEORGES Michel45BELVC ARDENNES1219FLEMALLE
42.ROSSIGNOL Dirk43BELX-CYCLE TEAM1219AFFLIGEM
43.HOVEN Hans-Juergen45DEU1218NIDEGGEN
44.SAUTELET Philippe45BELDISTRICAR-DECORAMA1218BRUSSEL 9
45.WYNSBERGHE Michel47BELLINGIER VERSLUYS BEACHB1218OOSTENDE
46.SERVAIS Arille40BELAMB THEUX1216PETIT-RECHAIN
47.MIESSEN Walter48DEU1216SIMMERATH
48.DECKER Helmut40DEURACING DECKER1215EUSKIRCHEN
49.VAN LOOCK Daniel45BELJONGE RENNERS1214HERENT
50.BRANDERHORST Wim46NLDVOLHARDING BEVEREN1214UTRECHT
51.SCHOENS Ron43NLDPARKETREUS1213STEIN
52.DETAILLE Marc44BELAMB THEUX1213SPA
53.WIRTZ Stephan43DEU1208
54.LUXEN Rainer42BELTSV HEPPENBACH1208AMBLÈVE
55.THISSEN Norbert42DEUBSV PROFIL1205ROETGEN
56.VERHEYEN Jan41BEL1204KESSEL
57.MOMMEN Dominique46BELHD CYCLES TEAM1202HUY
58.CONSTANT Albert49BELAMIS VTTISTES1201HERVE
59.WOLTERS Jorg40DEU1198
60.DEMIERBE Marc44DEUDMB RACING1197MALMEDY
61.PFEIL Albert43DEUDORI1196
62.CRASSON Vincent47BELGLOUMS1196WAIMES
63.SCHOENEN Mathiasm46DEUFL DORI1195
64.DELSALLE Jean40BEL1195MALMEDY
65.OLBERTZ Frank47DEU1194KREFELD
66.KINDERMANS Patrick40BELX-CYCLE TEAM120LEBBEKE
67.HARINGS Peter45NLDHARINGS120BERG EN TERBLIJT
68.ROZEIN Jurgen42BELEIFELBIKER120BUTGENBACH
DNF: abandon; DSQ: disqualifié; Vitesse en km/h
Bladzijde: [1]