Persoonlijke zone
Imprimable
Challenges > VOR - Euregio, 01/01-31/12/2006, - - Euregio MTB Cup - Classement Général
Rapportenlijst > Euregio MTB Cup - Classement général par catégories
Zoek: Bladzijde: [1]
108 Inputs
 
Klachten worden niet meer geaccepteerd. Resultaten zijn definitief.
PlaatsTeam naamLeef.IOCClub#PtsGemeente
1.ESSER Dirk35DEUTHULE RACING51113HERZOGENRATH
2.KUNTZ Andreas33DEUROTTER HUTTENTEAM51070WURSELEN
3.MAHAUX Olivier30BELCORRATEC51063STAVELOT
4.LEJEUNE Olivier31BELRADSPORTVEREIN ST VITH51060SAINT-VITH
5.BECKERS Romain38BELC.C.HELOWA51047LONTZEN
6.GODESAR Horst37BELC.C.HELOWA51039EUPEN
7.PEIFFER Kurt37BELRSV ST.VITH51031SANKT VITH
8.HALL Tim33NLDHALL SPARS4818
9.SCHILDER Stefan30DEU4812AACHEN
10.BACKES Alain32BELCORRATEC JUNIOR4782SAINT-VITH
11.GRAEF Ralf34DEUBIKERS SHOP4692DUEREN
12.MARICHAL Eddy34BELSPORT PASSION3654WAIMES
13.GANTE Philipp32NLDTOMACYCLES3642BRUNSSUM
14.NIEHSEN Frank34DEUEINRUHR3606SIMMERATH
15.DE ROOY Andy32BEL5494GROBBENDONK
16.DERVEAUX Danny36BELX-CYCLE TEAM3472OTEGEM
17.BIERMANS Jean32NLDSTEVENS MASSAGEWERELD2464MAASTRICHT
18.GILISSEN Dion30NLDUNIVEGA2448EIJSDEN
19.KALICIAK Jan30DEUMTB AACHEN2446AACHEN
20.ALLELEIJN Pascal36NLDJEF ABELS BIKES2436BOCHOLTZ
21.COX Roger39NLDPROFILE EVERS3436LEMIERS
22.MINTERT Michael37DEUFUJI BIKE2431SOLINGEN
23.SCHAUFF Kai36DEUJJ ZWEIRADS VICH2413STOLBERG
24.VANHOUTTE Jimmy36BELMOUNTAIN-FREAKS2407BEVEREN (LEIE)
25.DESCHEPPER Xavier36BELTHE BARRACUDA COMPANY2404WAVRE
26.VANHERCK Geert35BEL2MEGA-SAECO2270HOUTHALEN-HELCHTEREN
27.GREGOIRE Fabien35BELCYCLE EVASION1250MELEN
28.HERTSENS Kris37BELMOVING MARATHON TEAM1250SINT-NIKLAAS
29.LOERCKS Christoph34BELERGOMO - XP-SPORT.DE1250HAUSET
30.BERCKMANS Nico37BELDCM VORSECAAR1250BALEN
31.ESSER Marcel33NLDUNIVEGA1240HEERLEN
32.RONDELEZ Bjorn30BELLINGIER VERSLUYS BEACHB1240KOEKELARE
33.VERSTRAETE Peter32BELX-TREME BIKE2240PAAL
34.WILLEMSENS Kris30BELMTB RUDI CYCLING TEAM K1232HEIST-OP-DEN-BERG
35.PATTYN Bart36BELLINGIER VERSLUYS BEACHB1232ZILLEBEKE
36.DECLERCQ Wouter31BELGLOBAL BIKE EVENTS1226RUDDERVOORDE
37.LENAERTS Bruno39BEL1226BALEN
38.DE REUSE Christophe33BELGRONTMIJ CYCLING TEAM - Z1222EREMBODEGEM
39.EVERS Erik38BELMTB RUDI CYCLING TEAM K1222HERENTALS
40.ENGLEBERT Jean-Francois35BEL2221HERVE
41.JANSEN André39NLDBAR END1219HATTEMERBROEK
42.PEERS Wim30BELMTB RUDI1219NIJLEN
43.TAS Patrick37BELGRONTMIJ CYCLING TEAM - Z1219OEDELEM
44.BAUDE Alex35BELROUES LIBRES1218BERTRIX
45.BALLMANN Dany36BELDISTRICAR-DECORAMA1218MALMEDY
46.BASTIN Robert37BELHELIOS1217WEGNEZ
47.LEFEBVRE Samuel31BELCYCLE LENI1217THIMISTER
48.DENIS Yves32BELHELIOS1215VERVIERS
49.MOEMERZHEIM Guido37DEURSV PROFIL1215
50.HANKART David30BELHD CYCLES1214LIMONT
51.MOYSE Benoit31BELVTT SURISTER1213JALHAY
52.ALLEMAN Xavier35BEL1213OTEGEM
53.ROOSJEN Gertjan35NLDDISCOVERY1212
54.SCHUMACHER Joerg38DEUPROTEC-BIKES1212ZUELPICH
55.BABLER Boris31DEUFIREBIKE1211AACHEN
56.OLIVIER Joeri34BEL1210
57.PETERS Frederic30BELROUES LIBRES1210SPA
58.MONFORT Jean-Marc39DEU1209MEMBACH
59.VON JAGOW Arnd35DEUFIREBIKE1209ROETGEN
60.PIRARD Philippe38BELHELIOS1208VERVIERS
61.THIENPONT Davy31BELMORGAN BLUE C.T.1208SINT-GILLIS-WAAS
62.VILVOYE Daniel37BELTEAM MAGURA EUPEN1207EUPEN
63.RITZERFELD Rene32DEUFIREBIKE1207MONSHAU
64.DILISSEN Raf36BELDE KURINGER SPORTVRIENDEN1207HECHTEL-EKSEL
65.DUBOIS Rudy39BELCYCLE DYNAMIC TEAM1206COURCELLES
66.PICARD Marcel33DEUFIREBIKE1206ROTT
67.HARDY John32NLD1206
68.HAESEN Bart33BELDE KURINGER SPORTVRIENDEN1206HAM
69.DE LIE Philippe37BELJIMMY TEAM BASTOGNE1205JUSERET
70.OLIVER Xxx36DEU1205
71.REINHARD39DEUROTTER HUETTEN TEAM1204
72.BULON Marc38BEL1203BURDINNE
73.KERK Oliver36DEU1203BLANKENHEIM
74.DARDEMANN Frank36DEUFIREBIKE1203
75.SCHOPPEN Guido36DEUBIKE CREWDUEREN1203DUEREN
76.HEYLEN Bert30BEL1203MOL
77.BASTIN Jean39BELHELIOS1202LAMBERMONT
78.THANNEN Frederic35BEL1201ST-VITH
79.SAEGE Serge37BELFUNBIKERS1201LA CALAMINE
80.WINZEN Joerg35DEUSQUADRA COLONIA1200
81.GANTROIS Michael38DEUWO SEMMER1200
82.MUELLER Juergen30BELTSV HEPPENBACH1200AMBLÈVE
83.PFEIL Alexander32DEUDORI1199
84.VAN ARKEL Robert36NLDARKY RACING1198TIEL
85.WILKE Johannes39DEU1198
86.LHEUREUX Hugues38BELAMB THEUX1197FENEUR
87.LECLERC Frédéric35BELC.C.HELOWA1197KELMIS
88.ALTMANN Sascha36DEU1197EUSKIRCHEN
89.VANCRAYBEX Ives33BELDE BIKE GENK1196GENK
90.GIESBERS Frank36NLDTEAM KING1196HELMOND
91.AMANN Andreas33DEUTV ROETGEN1196AACHEN
92.GOBATTO Giovanni31BELHELIOS1195PEPINSTER
93.GEULEN Guido38DEUFC GERMANIA VOSS1195HUERTGENWALD
94.BANNERT Christoph32DEUHALL SPARS1191BREMEN
95.CHRISTOPH Bernd32DEU1189AACHEN
96.DUBOIS Stephan34BELCYCLES DYNAMIC1188MARCHIENNE-AU-PONT
97.FICTORIE Johan39NLDBIKE LIFE120COEVORDEN
98.SIJEN Danny30NLDPZ RACING120MAASTRICHT
99.BRAUN Ingo32DEU120STOLBERG
100.LOPEZ Pedro35DEUBSV PROFIL120DUEREN
101.FRANCOIS Christophe36BELVC ARDENNES120XHENDELESSE
102.HANNES Bob37BELKEMPENAERS120BALEN
103.VAN HECKE Filip34BELTREK LG120STEKENE
104.BRIXHE Jean-Noel37BELAMIS VTTISTES120VERVIERS
105.HUBERS Christian34LUXWFC120MOESTROFF
106.DOMME Mark30BELTREK USA120HAMONT-ACHEL
107.GEBOERS Koen36BEL120BALEN
108.PAULS Frank37DEUFEE RADSPORT120KALTERHERBERG
DNF: abandon; DSQ: disqualifié; Vitesse en km/h
Bladzijde: [1]